Bir Erkek Hikayesi

Hayatta normal olmayan her şeyi normal karşılaya karşılaya beter olduk.

Nedir bu normal olmayan şeyler?

Anneye babaya küsmek (ki, en sinir olduğum şeydir)

Arkadaşa durduk yere laf sokmak (özellikle sosyal medyadan.. Ki, özgüvensiz kimseler için artık en ideal yöntem bu) Ve burada bahsedeceğimiz asıl konumuz, aşık olmak.

Şimdi diyeceksiniz, ulan aşık olmanın nesi anormal?

Aslında anormal kardeşim de sen aşık olduğundan anlamıyorsun anormalliğini.

Birini sevmek dünyanın en normal şeyi tabii ki, işte sorun bundan sonra başlıyor. Çünkü sevmekle yetinmeyip bok varmış gibi bir de aşık oluyoruz. Kendimizden ödün veriyoruz.

Çok yakın bir erkek arkadaşım kalktı aşık oldu. Çok lazımmış gibi. Ben kendimle zor uğraşıyorum bir de onun vıdı vıdıları çıktı başıma haftalardır.

Şimdi bu arkadaşımız ismini vermek istemedi ama; beni bi yazsana abla dedi bana. Ben de dedim ki, seni mi kırıcam zaten ne zamandır blogda çerezlik bir şeyler yazmadım, yazayım madem. Yani bayrakları verdi elime. Eh benden günah gitti. Bu yazımızda erkek dedikodusu yapıcaz kızlar, hazır olun. Erkek milleti aşık olmasın arkadaş! Vallahi bu kadar leş bir şey olamaz. İnanın çekilmiyorsunuz. Kadın denen canavar manitayı bağlayana kadar her şeyi yapıyor da ağladıktan sonra sizin aptallıklarınızla biz en yakın arkadaşlar uğraşmak zorunda kalıyoruz. Kadına neden canavar dedim şimdi hemen orayı açalım,

Çünkü canavar?

Kadınların ilişkilerinde izledikleri 4 tane altın kuralı vardır.

1. Duygu Sömürüsü tekniği ile erkeğin ondan ayrılamamasını sağlamak

2. Trip atarak, erkeği meraktan delirtmek

3. Kıskançlık gibi en dev hamlesini kullanarak erkeği kendine bağlamak

4. Zor kız ayaklarına yatıp, her istediğini yaptırmak

Bakın beyler bu 4 madde her ilişkide takır takır işler, benden söylemesi. Kendine özel metotlar geliştiren kızlarımız da mevcut ama bunlar en temel olanları.

Bunu yapmayan kız yok aramızda, ben yapmıyorum diyen varsa da sayfamdan hemen çıksın yalancı. SİE.

Neyse sadete geliyorum, çok okuyucu kaybetmeyelim.

Bu İVA (ismini vermek istemeyen arkadaşım) uzun süredir hatunu tavlamak ve iyi bir manita olduğunu kanıtlamak için tüm sosyal mecralarını kapadı.

Kıza gerekli gereksiz tüm saçma harcamaları yaptı.

(Dev peluş ayıcıklar, buket buket çiçekler, tablet tablet çikolatalar vs) Çiçeksepeti.com buna çalıştı desem yeridir. Kızı kapısına kadar takip edip, götürmediği ultra lüks restoran kalmadı. Hatta bir gün beni aradı ve şu soruyu sordu.

İVA: Zeyno bir kızın en sevdiği yemek ne olabilir?

Z: Kızına bağla kanks.

İVA: Senin en sevdiğin yemek ne?

Z: Bezelye.

İVA: Bezelye ne A*k. ?

Konuşma burada bitti tabii. Çünkü, kız bizimkine ne demiş biliyor musunuz? Benim en sevdiğim yemeği tahmin edersen seninle istediğin mekanda yemeğe çıkarım.

Bak bak, kıza bak. Sanki Paris Hilton. Yani İva kıçından sallayıp da bilse, uzayda yemeğe çıkacaklar.

0244a53afcca49c4bc534e0a27c0d222

Ya siz erkekler ne kerizsiniz. Bizim İVA’da kalkmış ona buna sorarak yemeği bulmaya çalışıyor. Yemin ederim, zeka özürlü tipleri bulup bulup aşık oluyorsunuz sonra biz uğraşıyoruz. Neyse, İva yemeği bulamadı tabii ama bunlar yemeğe çıktılar. Yemekte olanlara hiç deyinmeyeceğim kızı az çok anladınız siz.

Bunlar bi 15-20 gün takıldılar böyle. Kız bir türlü yola gelmedi, bizimkisi de vazgeçmedi.

Neyse araya bayram giricekken İva kıza hayatının teklifini yaptı, beraber Marmaris’e gidelim dedi. (Her şey dahil konsept, harcamalar İVA kerizinden tabii.)

Hatun hayatında Tekirdağ’dan öte tatile gitmemiş Marmaris’i beğenmedi.

‘Ayy oralar soğuk olur Eylül’de yaaaağğ, Antalya’ya gidelim demiş.’ Bak bak. Neyse bizim keriz de kabul etmiş tabi. Salaklığına doymasın, İva bi yandan ben bi yandan hem güzel hem de uygun fiyat otel bulmaya çalışıyoruz. İndirdik kaldırdık tatil sepetlerini, anıturları bilmem neleri en sonunda baya güzel bir otel bulduk.

Rezervasyon yaptırdık falan. Ertesi gün kıza sürpriz yapıcak eleman, iş adresine kargolucak biletleri. Dedik şöyle bir kahve içelim sosyal alemde ne var ne yok bakalım.

Snapchat denen zıkkım var ya allah belasını versin onun. Ben oraya girdim. Baktım kız snap atmış. İva’ya dedim senin ki hayatını snaplemiş gene. Aç bakalım ne koymuş dedi.

Açtım snapini. Ve bilin bakalım ne gördük?

Fransız manikürlü parmaklarının arasında Dalaman uçak bileti. Üstünde de Road to Marmaris yazıyo. Zaaaaaaa :DDDD Güler misin, ağlar mısın?

Ben güldüm de İva ağladı tabii. 5 dk önce ödediğin dünya paraya mı yanarsın yoksa kızın kalleşliğine mi bilemedi çocuk.

Az önce size 4 altın kuraldan bahsettim ya hani, işte İva’nın yaşadığı tam olarak 4. kural. Umarım anlamışsınızdır. Aşık olun tabii olmayın demiyoruz da normal olmayan şeyleri normalmiş gibi göstermeyi bırakın artık. Böyle aşık olmak NORMAL DEĞİL abicim.

Hadi eyvallah!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir