Film İncelemesi: Now You See Me: The Second Act / Sihirbazlar Çetesi 2

Tür: Aksiyon
Süre: 2 saat 10 dakika
Imdb: 7,5

Tüm zamanların en güzel hikayesi geri döndü! Birinci filmde ki şurada incelemiştim kendisini, birbirini hiç tanımayan ekip mucizevi işler başarmışlardı. Ve, hiç beklenmedik bir sonla ağzımızı açık bırakmışlardı.

2. filmin de ilk filmden aşağı kalır yanı yok açıkçası.. Bu Cuma vizyona girecek olan filmin basım gösterimine katıldım dün. Son derece heyecanlı başladı. Ekibe yeni katılan Lula (Lizzy Caplan) ile ilk gösterilerini Own Case isimli bir yazılım firmasını alt ederek sergilemek istediler fakat, bu gösteride destekçileri FBI ajanı Dylan ifşa oldu.

nysm21
Atlılar ile ayrı yerlere savrulan Dylan yeni bir plan yapmak zorundadır. Aynı zamanda Atlas’da onları kaçıran kişinin teklifini kabul etmiş Atlılar’ı başka bir maceraya sürüklemiştir. Bu işten sıyrılmanın ve itibarlarını kazanmanın tek yolu mükemmel bir planla onları kaçıran kişileri alt etmektir.

2013 yılındaki ilizyonn sahneleri gerçekten nirvanaydı. Ama bu kez öyle bir sahne var ki, bence final sahnesinden bile daha iyi. Bu sahnede bir kart oyunu oynuyor Atlılar. Ama ne kart oyunu! Sırf bu sahneyi görmeniz için bile filme gitmenizi öneririm 🙂

nysm22

İluzyon şovlarında yağmurlar mı durdurulmuyor, insanlar mı kaybedilmiyor.. Her şey yapılıyor 🙂 Hem ailecek hem de arkadaşlarınızla izleyebileceğiniz keyifli filmi vizyondayken sakın kaçırmayın! İyi seyirler.

Filmin Fragmanı için tık tık:

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir